TRENER PERSONALNY
najskuteczniejsza droga do wymarzonej sylwetki
Trening Personalny przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od wieku, płci, indywidualnych możliwości i potrzeb. W pełni zindywidualizowany, zawsze dopasowany do oczekiwań i wsparty motywacją trenera.

POLECANE TRENINGI

Trening personalny jest najskuteczniejszą i najszybszą drogą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od wieku, płci, indywidualnych możliwości i potrzeb. W pełni zindywidualizowany, zawsze dopasowany do oczekiwań i wsparty motywacją trenera. Jest to doskonały sposób na osiągnięcie celów treningowych. Pod okiem trenera droga do celu staje się łatwiejsza, a efekt na wyciągnięcie ręki - czy jest to osiągnięcie wymarzonej i wyrzeźbionej sylwetki, poprawa kondycji, profilaktyka czy schudnięcie. Z reguły trenując samemu nie osiągamy oczekiwanych wyników, a co gorsze popełniamy błędy, które nie dają oczekiwanych efektów, zniechęcają, a nawet mogą przyczynic się do kontuzji.

Trening personalny to nie tylko praca nad sobą i konkretna nauka świadomości ciała, ale również radość, zabawa, satysfakcja z podejmowanej aktywności fizycznej, ogromny zastrzyk energii życiowej i redukcja codziennego stresu. Trening personalny to prawdziwa inwestycja w siebie! Z trenerem personalnym maksymalnie wykorzystasz każdą minutę swojego cennego czasu i odkryjesz, jaką przyjemność i ogromną satysfakcję można czerpać z aktywności fizycznej.

FITNESS ACADEMY MA NAJLEPSZĄ OFERTĘ W MIEŚCIE!

DLACZEGO WARTO MIEĆ SWOJEGO TRENERA PERSONALNEGO?

- Wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązania treningowe, rozpisze plan treningowy, przeprowadzi analizę składu ciała oraz będzie czuwał nad przebiegiem treningu i postępami, zmotywuje i poprowadzi krok po kroku do oczekiwanego celu

- Nauczy prawidłowego wykonywania ćwiczeń i wyeliminuje błędy. Będzie czuwał nad bezpieczeństwem, tak byś mógł bez najmniejszych obaw czerpać z treningu maksymalne korzyści.

- Stworzy plan treningowy idealnie dopasowany do Ciebie, Twoje cele, możliwości, tryb życia, staż treningowy, a także preferencje oraz mocne i słabe strony – wspólnie znajdziecie najlepszą drogę do osiągnięcia upragnionych efektów.

- Będzie Twoim doradcą w zakresie prawidłowego stylu życia, sposobu żywienia oraz pomoże w doborze odpowiedniej suplementacji.

Trening adaptacyjny – dla początkujących, tzw. etap treningu wprowadzającego. Program treningowy przygotowywany jest pod kątem przygotowania ciała do wysiłku. Ćwiczenia o stopniowym nasileniu, aby przyzwyczaić układ mięśniowy do treningu siłowego czy wydolnościowego i już na samym początku czerpać z nich największe korzyści – bez przeciążeń, bez ryzyka kontuzji i z szybkimi efektami. Trening adaptacyjny jest furtką do dalszej drogi i ogromu możliwości, jakie daje trening siłowy i aerobowy. Na tym etapie ćwiczący zapoznaje się lepiej ze swoim ciałem, jego możliwościami i ograniczeniami, uczy się prawidłowej techniki, regulacji oddechu, dobierania obciążeń.

Trening dzielony – dla osób ćwiczących - po fazie początkowej. Specjalny, w pełni zindywidualizowany i optymalny pod względem wydajności program ćwiczeń bezpiecznie rozwija kondycję i sprawność osoby ćwiczącej we wszystkich aspektach. Optymalny dla osób ćwiczących od dłuższego czasu, które obserwują u siebie brak efektów czy spadek wydajności treningu lub szukają nowych rozwiązań, technik i urozmaicenia treningów.

Pakiet treningów – to najlepsza forma ciągłej i indywidualnej pracy z trenerem, co zapewnia skuteczny sposób opanowania prawidłowej techniki ćwiczeń i optymalnie szybsze efekty oraz ogromne korzyści płynące z pełne mobilizacji i motywacji. Twój trener personalny zapewnia całe spektrum ciekawych rozwiązań treningowych dające przyjemność ćwiczenia i osiąganych efektów. Każdy trening może być zupełnie inny - przekonaj się sam!

NASI TRENERZY

WIKTOR ŻYTO

505 418 953

MONIKA BOŃCZAK

501 062 436

PRZEMYSŁAW MOTYLEWSKI

698 746 198